Zajímavosti

STROJ NA NEMOCI : Proč vás výrobci léků udržují nemocné?

Celý článek Proč jsou neúčinné a nebezpečné léky rozšiřovány organizacemi „pro zdraví veřejnosti“ místo užívání dobře zavedených přirozených řešení s prakticky nulovými vedlejšími účinky? Pravdou je, že výrobci léčiv prostě nebudou profitovat v případě probuzení světa k množství volných zdraví podporujících látek, která poráží předražená farmaceutika a lékařské zákroky.

Nebylo by potřeba žádných farmaceutických výrobců, falešných organizací „pro veřejné zdraví“ prodávajících nejnovější „zázračné“ léky a určitě ne žádných výzkumných organizací. které jsou živy z darů jednotlivců s dobrým srdcem.

NÁČELNÍK SEATTLE : Proslov ke kongresu a prezidentovi, 1854

Celý článek Roku 1854, kdy americká vláda chtěla skoupit půdu jeho kmene na západním pobřeží, pronesl indiánský náčelník Seattle poselství k americkému prezidentovi a ke Kongresu. Tato prorocká vize velkého náčelníka bývá považována za první vážný ekologický projev světa.

Velký náčelník nám také posílá přátelská slova, plná dobré vůle.

 

CO CHCEME? : Jak zjistit, co vlastně chceme

Celý článek Tato epizoda „Zeptejte se Teal” se zabývá tématem: Jak zjistit, co vlastně chcete? Své preference utváříte každý den bez ohledu na to, zda jste si toho vědomi či nikoliv. Nejspokojenější život žijí ti, kdo si tento proces uvědomují.

K dispozici jsou dvě videa…

 

JAROSLAV DUŠEK : Jsme pokrytci

Celý článek Taky se rádi věnujeme drogové problematice, protože to vypadá ušlechtile. Když se však zeptáme skutečných odborníků na drogy, dozvíme se s úžasem, že největší negativní dopad mají léky a alkohol. Jemnože nenápadná, plíživá závislost na lécích a alkoholu je společností tolerována. Stejnou společností, která začne otravovat pěstitele …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Translate This Website »