Jolly5Pro

Nahled k clanku Jolly5Pro

hvezdy4_5

 

Jolly5Pro je hyip firma, která vydělává na aplikaci, kterou jste Vy jako investoři sponzorovali a také firma expanduje.
– U této firmy potřebujete investici
– Jedná se o pasivní příjem
– Není potřeba někoho hledat pod sebe
– Peněženky : BTC, Payeer, PM, AvdCash

 

 

 

Tato firma je zvláštní. Vzhled jejich stránek je stále „obyčejný“ a to vzhled už měnili. Když jsem na tuto firmu narazil před více měsíci, nedával jsem jí moc života a proto ani na web jsem ji nedal. Málo kdo čekal, že z ní vyroste prosperujicí firma, která vydělává na jejich vytvořené aplikaci a také dále expanduje tím, že má i další mladší projekt Xpanders (pro mě ale nezajímavý) a také pracují na své měně. Firma je tu od května roku 2016 a jde stále kupředu (tak se vzhledu webových stránek nezalekněte).
PS: Pokud chcete být informováni o novém projektu automaticky, stačí vpravo vyplnit svoje jméno a email a po potvrzení, Vám už nic neuteče 🙂
 

 

ZATÍM NEINVESTUJTE, ČEKÁME NA SPRAVENÍ PROJEKTU DO NORMÁLNÍHO REŽIMU, PO VLASTNÍM UPDATE

 
 

Jak to funguje?

Firma je vlastně strašně jednoduchá. Není potřeba tam nic řešit – jen investovat a sledovat růst svého kapitálu reinvesticí a nebo vyplácet výdělek. Jedná se čistě o pasivní práci, takže bez práce 🙂
Firma má nejen další projekt a aplikaci, ale také i jiné příjmy, takže se v žádném případě nejedná o ponzi, jak si asi hodně lidí bude myslet. Nejsme s majitelem bratři, takže informace ze zákulisí, které mám, nemusí být 100%tní, ale ponzi to určitě nebude. Kdo si stále myslí, že hyip s postraními příjmy je ponzi, ať prosím navštíví wikipedii a svoje znalosti si doplní 🙂
Momentálně projekt přijímá pouze peněženku AdvCash (říkám momentálně, ale tohle trvá už měsíce, i když má v popisu i další peněženky). Kdo potřebuje směnit, ať mi napíše. Kdo ji nemá registrovanou – tak může zde : AdvCash a návod najdete nahoře v sekci „Peněženky“.

PS: Přes AdvCash bránu, lze vkládat i pomocí BTC, Payeeru, PM i kartou atd. Takže extra nutná AdvCash není 🙂 a v menu v Jolly si můžete směnit na jiné peněženky a vybírat tam.

BALÍČKY :

Investiční balíčky má tato firma pouze dva, ale nejvíc doporučuji balíček „Jolly Biz“

Balíčky Jolly5Pro

Jolly5Pro Plans

Podle obrázku jasně vidíte veškeré informace, ale pro některé to raději shrnu pro balík Jolly Biz :
– minimální investice od 10 USD / Výdělek 5% denně
– balíček má životnost 30 pracovních dnů
– průměrný (spíše přesný) celkový výdělek je 150% vašeho vkladu
– Vklad je zmražen na 15 pracovních dní

Zjednodušeně řečeno + příklad :
Pokud vložíte 100 USD, denně (v pracovní dny) Vám to bude vydělávat 5 USD (5% denně). Po 30ti pracovních dnech budete mít celkem vyděláno 150 USD. A je jen na vás, zdali budete reinvestovat nebo vybírat. Vklad z bezpečnostních důvodů je zmržený a nebudete ho moci vybrat dříve jak za 15 prac.dní – přesný důvod neznám, ale to máte jedno, hlavní je, že vše funguje jak má 🙂

POSTUP INVESTICE :

Veškeré vklady a výplaty jsou dělány manuálně na potvrzení administrátora. Vklady se potvrzují každou středu kolem 13té hodiny, proto každý kdo investuje např. v pondělí, počká si dva dny, než bude jeho investice pracovat.
Výplaty admin vyplácí v intervalu 1 až 7 dnů, ale ve většině případů je to otázka dvou dnů. Důkazy výplat jsou v podpůrné FB skupinězde.

Po Registraci se zalogujte do dashboardu kliknutím vpravo nahoře na LOGIN. Pak vlevo v menu na „Add funds“. Tam zadejte vámi požadovanou částku a proveďte platbu. Po té, co se Vám vloží vklad na účet Jolly5Pro, jděte do „My Invest Plan“ a tam si zvolte typ balíčku, platební bránu, kterou jste vložili, napište částku a potvrďte. Pak už jen počkat na schválení administrátorem nejbližší středu a hurááá do pasivního výdělku 🙂

Na další funkce příjdete sami – pokud ne, napište mi a nebo koukněte na zapůjčené video od kolegy, kde je podrobný postup.
Jo, a ještě jedno malé upozornění : Nezapomeňte, po každé výplatě dát důkaz o vyplacení do oficialní FB skupiny (skupina je uvedena výše) !! JE TO V PODMÍNKÁCH !! Abyste pak dostali i tu další výplatu 🙂 Sice znám lidi, kteří důkazy nedávají a nic se neděje, takže to nejspíš nutné nebude, já to ale pro sichr dělám…

 

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo byste chtěli tuto práci dělat, stačí mě kontaktovat. Rád poradím, pomohu a vysvětlím co a jak.

 
Registrace :

Registrace do tohoto projektu je zdeRegistrace
Vše vyplnit bez háčků a čárek.
Případně mě kontaktujte abych Vám vysvětlil krátce co a jak.

Výhody :

Doba. Je tu dlouho a pořád dobře jede.
Výdělek. Ten je dosti velký, ale nevkládat všechny svoje peníze.

Nevýhody :

Hyip. Nebude tu věčně, ale to žádná firma.

 
Video zapůjčené od kolegy :

 

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo byste chtěli tuto práci dělat, stačí mě kontaktovat. Rád poradím, pomohu a vysvětlím co a jak.

 

 

 

Můžete přidat komentář, nebo zpětný odkaz z Vaší stránky.

Přidat Komentář

17 Komentáře zapnuto "Jolly5Pro"

Upozornit na
avatar
999
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Petr
Host

Dobrý den, ještě tento projekt funguje? Děkuji.

admin
Host

Pekny den,
urcite ano a stále nevidim duvod jeho konce 🙂

Jakub
Host

Ahoj má cenu investovat ještě nebo je lepší firma??
chci to napřet zkusit z 10 dolary a pak zvysovat.

admin
Host
Ahoj 🙂 nevidim stale nadohled konec projektu, tak proc ne. Jen bych pockal az od Noveho roku. Tedka tam jsou zase nejake upravy, tak az se to uklidni. Pripadne mi napis primo na mail nebo… Číst vice »
standa
Host

Dobrý den chci se jen zeptat jak tento projekt dlouho funguje ??

admin
Host

Pekny den,
projekt funguje cca rok a pul, jen s investici pockejte pokud mozno mesic. Tedka to opet prochazi zmenami, tak je to zpomalene.

Standa
Host

Dobrý den už sem jsem jednou psal a chci se zeptat májí změny hotové a lze teda investovat ?

Standa
Host
Dobrý den chci se zeptat ten to program je pořád ještě UPDATE ??? Když sem koukal na fb skupinu tak je tam spousta nových příchozích . Mám teda ještě počkat do té doby co odstraníte… Číst vice »
admin
Host

Pekny vecer, urcite cekejte, nez ten text smazu 🙂

Standa
Host

Dobrý den lez už investovat do projektu nebo mám ještě počkat ???

admin
Host

Pekny den, stale cekat, dokud nezmizi nahore ve clanku nápis o cekani 🙂

Tibor
Host

ako funguje výber vlastnej meny JC?

admin
Host

zatím nijak 🙂 sleduji a cekam, nez dodelaji kompletne prechod na jejich měnu. Trva jim to docela dlouho, ale pokud to dela jeden clovek, tak bych to chapal.

Patrik
Host

Dobrý den,funguje stále tento projekt?Chtěl bych to zkusit.Děkuji

admin
Host

Dobry den, do projektu stale jeste investovat nejde. Hybe se to strasne pomalu, ale uz maji udelanou webovou penezenku na jejich coin JLC.

NeedM
Host

Zní to az moc dobre. 🙂

wpDiscuz
Translate This Website »