Honeygain

nahled Honeygain

hvezdy4_5

 

Honeygain je vědecký projekt, který používá vaši nepoužívanou rychlost internetu na potvrzování reklam. Žádné zatížení procesoru, žádná těžba.
– U tohoto projektu není žádná investice!
– Je to absolutně bez práce
– Není potřeba hledat pod sebe lidi
– Peněženka je momentálně ověřený Paypal, ale budou další

 

 

 

Jědiné, proč tomuto projektu nedávám plných 5 hvězdiček je ten, že to nedává moc velké výdělky, pokud nemáte více zařízení napojených.
Tato firma se zabývá potvrzováním komerčních reklam. Abych řekl pravdu, tak přesně nevím jak to funguje i přesto, že o reklamě vím docela hodně. Zjednodušeně řečeno – komerční firmy, u kterých si někdo zaplatí reklamu své firmy apod., požadují potvrzení, že jejich reklama funguje cíleně jak má. Pak přijde na řadu tato firma, která virtuálně prověřuje zobrazení reklam v daném státě přes jejich program (aplikaci). Vám se žádná reklama nezobrazí nikde, ale pomocí internetu “jakože” dojde a tím se potvrdí traffik. Tak nějak to funguje, ale přesně to vážně nevím.
PS: Pokud chcete být informováni o novém projektu automaticky, stačí vpravo vyplnit svoje jméno a email a po potvrzení, Vám už nic neuteče 🙂
 

 
Jak to funguje?

Jak funguje tento projekt, jsem již napsal výše, tak jen rychle řeknu jak funguje zbytek.
Vlastně snadno 🙂 Po registraci a ověření emailu si stáhnete jejich aplikaci, kterou lze dát na systémy Windows, Mac a Android (takže i na mobil). Nainstalujete, přihlásíte se na svůj účet emailem a heslem jako při registraci a to je vše. Program už pracuje a připočátává pěnízky. Ještě musím podotknout, že program pro Windows pracuje tiše pouze v liště dole u hodin. Pro mobily je to podobné – uvidíte ikonku vlevo nahoře. Někdy se stane, že přes noc nebo při zamknutém mobilu, přastane aplikace pracovat. V tom případě musíte v nastavení baterie povolit používání internetu i v době spánku mobilu. Pokud nevíte co s tím, napište, poradím. Průměrně lze vydělat cca 0,2 USD s jednou zapnutou aplikací za den. Není to extra moc, ale pořád lepší jak PTC klikačky a je to bez práce. Navíc za každé další zařízení připojené máte dalších cca 0,2 USD.
Podle jejich limitu můžete připojit kolik zařízení chcete, ale doporučují maximálně 3 na jednu veřejnou IP (Připadně mi napište, poradím).
Aplikaci pro práci si můžete stáhnout v Dashboardu webu vpravo nahoře.

Zde uvádím moje připojené zařízení :

Výdělek se Vám započítává okamžitě po zapnutí první aplikace :

Ostatní informace :

Přepočet kreditů : 10 kreditů je 0,01 USD.
Využívání internetu : prioritně to využívá wifi, ale u mobilu to bere i data. Je to ale nastavené jen na cca 10% z dat, takže to ani nepoznáte. Také si můžete využívání mobilních dat zakázat!
Minimum pro výplatu : je nastavené na 20 USD, což se dá reálně dosáhnout i za měsíc, pokud teda nepřipojíte jen jedno zařízení.
Kolik kreditů za kolik dat : nastavené je to 1 kredit za každých 10MB.
Kam lze vybrat peníze : momentálně pouze na Paypal, ale budou časem přibývat. Je možné, že už mají teď i další, když čtete tento článek 🙂
Chybové hlášky : Pokud se Vám na aplikaci zobrazí “Network unusable”, znamená to, že používáte buď nějaký server nebo nepoužitelnou síť. Pokud se zobrazí “Network Overused”, znamená to, že máte na jedné IP více jak 3 zařízení a je potřeba jej připojit na jinou IP.
Jak dlouho trvá vyplácení : tvrá to cca 24 hodin, než přijdou peníze na peněženku.
Zátěž procesoru a baterie : Procesor to nevyužívá skoro vůbec. Žádná aplikace na těžbu to není! Baterie to vezme cca 5-8% denně.

Vyplácení funguje snadno. Až dosáhnete minimální částky pro výplatu (což najdete v ukazetely, který je vidět na mém druhém obrázku, kde mám těď 13.45% do výplaty), kliknete na vybrat a pošlete na svůj Paypal – je to snadné.

 

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo byste chtěli tuto práci dělat, stačí mě kontaktovat. Rád poradím, pomohu a vysvětlím co a jak.

 
Registrace :

Registrace do této hry je zdeRegistrace
Vše vyplnit bez háčků a čárek.
Případně mě kontaktujte abych Vám vysvětlil krátce co a jak.

Výhody :

Bez práce. Je fakt výhody, že absolutně nic neděláte.
Jednoduchost. Stačí jen appku a vše se děje úplně samo.
Rizikovost. Je naprosto nulová!! – žádné investice!!

Nevýhody :

Nižší výdělek. Je to daň za kvalitní projekt a nic nedělání.

 
Videa zapůjčená od kolegů :
 
Myslím, že k tomuto velmi snadnému projektu není potřeba žádné video 🙂

 

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo byste chtěli tuto práci dělat, stačí mě kontaktovat. Rád poradím, pomohu a vysvětlím co a jak.

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Přidat Komentář

avatar
999

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na
Translate This Website »